4. kolo VčP SNA - 21.4.2012
Výsledky

místo Jméno                       Reg,                 Čas  Ztráta 



D10C  (7)      2.1 km  70 m   6 K          

    1 Vandasová Adéla             VAM0251C           22:05    0:00 
    2 Chrástová Tereza            STH0251C           22:36    0:31 
    3 Pušová Bára                 LPU0357C           31:42    9:37 
    4 Holečková Petra             SHK0250            32:07   10:02 
    5 Thýnová Martina             SHK0350            32:21   10:16 
    6 Suchá Simona                SHK0351            41:02   18:57 
    7 Kuchařová Rozálie           SJC0251C           41:03   18:58 



D10N  (9)      1.9 km  65 m   5 K          

    1 Matoušová Gabriela          VRL0352            29:11    0:00 
    2 Koberová Kateřina           LPU0352C           30:13    1:02 
    3 Jirásková Eliška            CHT0352C           33:41    4:30 
    4 Karlová Anna                JIL0352C           36:24    7:13 
    5 Jakouběová Kateřina         JIL0351C           36:27    7:16 
    6 Kovářová Jana               CET0251            38:04    8:53 
    7 Chvátilová Johana           PHK0450C           39:33   10:22 
    8 Málková Naďa                SRK0450            40:04   10:53 
    9 Hrnčířová Ivana             STH0351C           41:03   11:52 



D12C  (18)     3.0 km  95 m   9 K          

    1 Kochová Anna                SJC0153C           21:28    0:00 
    2 Thýnová Nikola              SHK0051B           24:38    3:10 
    3 Peterová Jana               DOB0051            25:46    4:18 
    4 Filipová Tereza             SRK0050            26:01    4:33 
    5 Rückerová Šárka             HOR0050C           27:04    5:36 
    6 Hápová Petra                PHK0051C           27:21    5:53 
    7 Brožová Zuzana              LPU0053B           28:46    7:18 
    8 Stará Tereza                VRL0051            29:02    7:34 
    9 Šklíbová Veronika           SRK0153            30:18    8:50 
   10 Vejražková Róza             SJC0151C           30:31    9:03 
   11 Kosová Tereza               SRK0151            30:45    9:17 
   12 Pilná Bára                  VRL0052            32:23   10:55 
   13 Borovičková Valerie         ZAM0051C           33:05   11:37 
   14 Kacálková Agáta             SRK0154            36:12   14:44 
   15 Francová Lucie              LPU0152C           36:56   15:28 
   16 Hrnčířová Magda             STH0051C           40:25   18:57 
   17 Nacu Šárka                  LPU0052C           47:40   26:12 
   18 Chvojková Klára             SRK0150            65:52   44:24 



D12D  (3)      2.6 km  85 m   7 K          

    1 Kubíčová Iva                ZAM0151C           31:12    0:00 
    1 Kroniková Štěpánka          SHK0150            31:12    0:00 
    3 Tumová Adela                SJC0154C           35:51    4:39 



D14C  (13)     3.4 km  115 m   11 K        

    1 Kalenská Dominika           STH9958B           27:33    0:00 
    2 Waňková Martina             VRL9951B           27:41    0:08 
    3 Chaloupková Veronika        CHC9852A           28:20    0:47 
    4 Jezdinská Natálie           STH9954B           29:56    2:23 
    5 Semrádová Jana              CHC9951B           30:09    2:36 
    6 Kopecká Anna                LPU9958B           30:27    2:54 
    7 Matoušová Kateřina          VRL9955B           31:07    3:34 
    8 Malinová Apolena            SHK9952            31:30    3:57 
    9 Šrenkelová Ilona            LPU9955B           32:28    4:55 
   10 Kubíčková  Jana             PHK9999B           36:37    9:04 
   11 Zlámalová Nikola            SJC9951B           38:49   11:16 
   12 Kubíčková Kateřina          VAM9952B           39:46   12:13 
   13 Jirásková Kristýna          CHT9951C           69:40   42:07 



D14D  (7)      3.3 km  105 m   11 K        

    1 Jarošová Michaela           SRK9952            38:50    0:00 
    2 Kmentová Barbora            LPU9957C           44:58    6:08 
    3 Gažiová Romana              CET9851C           46:36    7:46 
    4 Zemanová Kateřina           ZAM9851C           80:35   41:45 

      Melicharová Anna            DOB9850             disk         
      Kubečková  Veronika         PHK9853C            disk         
      Chrtková Terezie            SJC9852C            disk         



D16C  (8)      4.8 km  135 m   13 K        

    1 Votočková Eliška            JIL9751C           42:03    0:00 
    2 Zemánková Tereza            SRK9752            43:06    1:03 
    3 Fenclová Tereza             LPU9752A           45:58    3:55 
    4 Langrová Anna               SHK9753B           46:37    4:34 
    5 Červená Adéla               SHK9755B           47:24    5:21 
    6 Kavalírová  Jůlie           PHK9753B           48:54    6:51 
    7 Šádková  Lucie              PHK9654B           54:26   12:23 
    8 Kosková Kateřina            SRK9654            56:24   14:21 



D16D  (1)      3.4 km  115 m   11 K        

    1 Gažiová Kristýna            CET9751C           50:18    0:00 



D21A  (8)      6.6 km  240 m   18 K        

    1 Iva Rufferová               TUR8354E           51:50    0:00 
    2 Hepnerová Martina           SHK8152R           52:11    0:21 
    3 Udržalová Pavla             LPU8552R           54:12    2:22 
    4 Vítková  Lucie              PHK8055C           54:19    2:29 
    5 Myslivcová Pavla            SHK9352A           55:27    3:37 
    6 Fenclová Marta              LPU7667R           56:21    4:31 
    7 Knapová Lenka               LPU9351A           57:19    5:29 

      Škodová Petra               LPU8359R            disk         



D21C  (23)     5.9 km  180 m   20 K        

    1 Novotná  Petra              PHK6651A           51:05    0:00 
    2 Mádlová Věra                ZBM8951R           52:04    0:59 
    3 Azebová  Nina               PHK8855C           52:12    1:07 
    4 Svobodová Jana              PHK8753C           53:51    2:46 
    5 Kulhavá Šárka               LPU9357A           55:08    4:03 
    6 Novotná  Markéta            PHK9451A           55:18    4:13 
    7 Randáková Helena            VRL7452R           55:23    4:18 
    8 Čečková Martina             SHK7753            55:35    4:30 
    9 Peterová Věra               DOB8751            56:25    5:20 
   10 Smutná Pavla                VAM8651C           57:44    6:39 
   11 Dušátková Lenka             PHK8557C           59:06    8:01 
   12 Balcarová Jana              PHK8852C           63:00   11:55 
   13 Štěpánová Dita              DOB7956            63:46   12:41 
   14 Samková  Renáta             PHK7456C           64:09   13:04 
   15 Melounková Lucie            PHK8054C           64:19   13:14 
   16 Peremská Dana               SRK9351            66:35   15:30 
   17 Lamichová  Kateřina         PHK8359C           67:05   16:00 
   18 Ulahelová Jana              LTU8451            68:32   17:27 
   19 Čermáková Renata            LPU6553C           68:37   17:32 
   20 Jarošová Kateřina           SRK9357            70:26   19:21 
   21 Kaplanová Iva               LPU6859C           71:09   20:04 
   22 Kisková Klára               LPU9356C           88:56   37:51 
   23 Schütznerová Lucie          SNA8551C           91:11   40:06 



D21D  (25)     4.9 km  140 m   13 K        

    1 Kodytková Iva               VAM7751C           49:20    0:00 
    2 Stolinová Lenka             DOB8158            49:23    0:03 
    3 Andršová Jana               SRK8756            49:51    0:31 
    4 Vaňoučková Věra             VRL7979C           50:23    1:03 
    5 Kunartová  Lenka            PHK7852C           50:58    1:38 
    6 Kubečková Zdena             PHK7551C           52:36    3:16 
    7 Suchá Eva                   SHK7851            53:03    3:43 
    8 Havlíčková Nikola           JIL9352C           54:02    4:42 
    9 Hostinská Jana              VAM8451C           54:20    5:00 
   10 Chládková Zuzana            ZAM9153C           55:19    5:59 
   11 Dušátková Petra             PHK8352C           55:48    6:28 
   12 Šafářová Ivana              CET8051C           59:19    9:59 
   13 Šponarová Lucie             ZAM9151C           60:16   10:56 
   14 Doležalová Marie            TYN8651C           62:35   13:15 
   15 Kunhartová Kateřina         PHK8052C           62:43   13:23 
   16 Horká Marie                 ALB9050            66:57   17:37 
   17 Pilíková Veronika           CET8152C           67:06   17:46 
   18 Venclová Veronika           ZAM8051C           69:17   19:57 
   19 Sokolová Tereza             BRM8451C           72:27   23:07 
   20 Zástěrová Petra             TYN8552C           76:30   27:10 
   21 Veselková Jana              SHK8659            86:14   36:54 
   22 Marešová Kristýna           LPU9155C           88:21   39:01 
   23 Poláková Lucie              VRL8254C           89:23   40:03 
   24 Khýnová Radka               ALB8750           114:59   65:39 

      Wohanková Kateřina          VRL7955             disk         



D35C  (16)     5.7 km  165 m   18 K        

    1 Vandasová Markéta           VAM7250C           51:12    0:00 
    2 Filipová Ivana              SRK7373            51:32    0:20 
    3 Smutná Jana                 VAM6251C           53:24    2:12 
    4 Křivdová Lenka              CHC7251C           54:07    2:55 
    5 Růžičková  Kamila           PHK7153C           55:14    4:02 
    6 Rykalová Jitka              VAM7251C           55:34    4:22 
    7 Klapalová Jana              VAM6451C           56:33    5:21 
    8 Votočková Jaroslava         JIL7255C           58:16    7:04 
    9 Kosová Michaela             SRK6752            59:41    8:29 
   10 Mikulecká Nataša            SRK4751            61:04    9:52 
   11 Procházková Alexandra       LPU7051C           61:28   10:16 
   12 Kalenská Kateřina           STH7351C           65:02   13:50 
   13 Demlová Jitka               LPU6955C           65:14   14:02 
   14 Chmelařová Marie            SHK6352C           67:37   16:25 
   15 Švadlenová Ivana            CHC7151C           70:37   19:25 
   16 Zemánková Eva               SRK7452            77:23   26:11 



D35D  (28)     4.8 km  135 m   13 K        

    1 Kovářová Anna               CET7552C           46:33    0:00 
    2 Azebová Martina             PHK6757C           50:29    3:56 
    3 Chaloupková Lenka           CHC6951C           52:55    6:22 
    4 Koutná  Alena               PHK7052C           53:56    7:23 
    5 Frömmelová Dana             BRU7251C           54:43    8:10 
    6 Kavalírová Zuzana           PHK6950C           57:01   10:28 
    7 Rusinová Alena              BRU7152C           58:04   11:31 
    8 Tužilová Štěpánka           LPU7052C           58:09   11:36 
    9 Hančová Alice               VRL7052C           58:50   12:17 
   10 Chládková Eva               ZAM7051C           60:15   13:42 
   11 Maňáková  Silvie            PHK7151C           62:17   15:44 
   12 Chvátilová Pavlína          PHK7450C           62:20   15:47 
   13 Pilná Libuše                VRL7153            62:45   16:12 
   14 Bendáková Jitka             LTU6951            62:53   16:20 
   15 Valušiaková Mirka           JIL7551C           64:23   17:50 
   16 Waňková Dita                VRL7151C           65:46   19:13 
   17 Stará Petra                 VRL7354            66:35   20:02 
   18 Valachová Jana              LPU6654C           66:45   20:12 
   18 Cabalková Ivana             ZAM6351C           66:45   20:12 
   20 Matoušová Petra             VRL7154            68:31   21:58 
   21 Semrádová Jitka             CHC6651C           69:22   22:49 
   22 Šišmová Hana                TYN6850C           71:39   25:06 
   23 Hápová Šárka                PHK7157C           72:53   26:20 
   24 Hlaváčková Renata           PHK7060C           73:28   26:55 
   25 Langrová Monika             SHK7251C           77:30   30:57 
   26 Friedl Zdena                SNA                99:50   53:17 
   27 Málková Naďa                SRK7550           104:01   57:28 

      Justová Jana                PHK6153C            disk         



D45C  (18)     4.7 km  130 m   17 K        

    1 Víchová Ladislava           LPU5851C           50:00    0:00 
    2 Kubíčková  Marcela          PHK6251C           53:17    3:17 
    3 Zalabová Martina            SJC6657C           54:44    4:44 
    4 Běhounová Jiřina            PHK5651C           54:47    4:47 
    5 Hindráková Martina          LTU6451            55:32    5:32 
    6 Mádlová Iva                 SHK6351C           57:05    7:05 
    7 Nýdrlová Eva                VRL5451C           57:23    7:23 
    8 Thýnová Ivana               SHK6651            61:17   11:17 
    9 Panchártková  Jitka         PHK5951C           62:06   12:06 
   10 Jiranová Alena              PHK5351C           62:51   12:51 
   11 Julínková Dana              LPU6555C           63:11   13:11 
   12 Sombotová Alena             LTU6151            63:53   13:53 
   13 Hermanová Dana              LPU6151C           65:16   15:16 
   14 Bláhová Luba                SHK5852C           69:51   19:51 
   15 Petrželová Alena            LTU6351            72:13   22:13 
   16 Tichá Jiřina                DOB6050            75:40   25:40 
   17 Šabatková Zdena             SHK5652C           92:57   42:57 

      Benešová Iva                SJC6151C            disk         



D45D  (18)     4.3 km  130 m   12 K        

    1 Kalousová Dana              ZAM5951C           55:06    0:00 
    2 Rückerová Olga              LTU6751C           55:24    0:18 
    3 Kynčlová Miroslava          JIL5851C           56:58    1:52 
    4 Svobodová Eva               SHK5853C           57:41    2:35 
    5 Bienová Věra                SJC5752C           58:06    3:00 
    6 Balcarová Eva               PHK5952C           60:14    5:08 
    7 Gazdačková Jana             SHK5851C           61:28    6:22 
    8 Hančová Hana                VRL5652            62:17    7:11 
    9 Weisbauerová Blanka         LPU6351C           63:42    8:36 
   10 Kábrtová Iva                PEN6350C           67:35   12:29 
   11 Vychodilová Jiřina          SHK5951C           69:36   14:30 
   12 Stulíková Zuzana            SHK5751C           72:04   16:58 
   13 Kubátová  Iva               PHK6552C           73:14   18:08 
   14 Veverková Yveta             VAM6452C           73:48   18:42 
   15 Suchanová Lenka             VAM5851C           74:00   18:54 
   16 Lennerová Eva               LPU5653C           74:51   19:45 
   17 Filipová Dagmar             SHK5651C           79:56   24:50 
   18 Pfeiferová Blanka           HOR6450C           81:20   26:14 



D55C  (9)      4.3 km  130 m   12 K        

    1 Novotná Jiřina              LPU5654C           49:39    0:00 
    2 Kalibánová Jiřina           NPA5351C           52:30    2:51 
    3 Martincová Helena           ZAM5051C           60:44   11:05 
    4 Klimplová Alena             LPU5551C           62:27   12:48 
    5 Nováková Jana               NPA5552C           64:57   15:18 
    6 Kubíková Květa              LPU4752C           66:31   16:52 
    7 Dusílková Marie             SRK5752            67:50   18:11 
    8 Fejlková Alice              SHK5351C           70:19   20:40 
    9 Štěrbová Lenka              LPU5451C           85:38   35:59 



D65C  (3)      3.3 km  110 m   12 K        

    1 Novotná  Marie              PHK3951C           54:51    0:00 
    2 Ehlová Iva                  SRK3951            66:09   11:18 
    3 Lhotská Hana                ZAM4651C           69:29   14:38 



H10C  (6)      2.3 km  75 m   6 K          

    1 Tuma Matěj                  SJC0202C           22:55    0:00 
    2 Štefan Vít                  STH0202C           23:00    0:05 
    3 Urban Dominik               STH0204C           23:27    0:32 
    4 Rücker Jan                  HOR0201C           24:53    1:58 
    5 Fencl Jáchym                LPU0301            27:19    4:24 
    6 Locker Daniel               SRK0200            32:55   10:00 



H10N  (16)     2.1 km  65 m   5 K          

    1 Bolehovský Michal           EKP0200C           21:21    0:00 
    2 Waněk Hubert                VRL0302            22:48    1:27 
    3 Kudrna Dalibor              ASU                26:46    5:25 
    4 Vybíral Jan                 PHK0300C           27:24    6:03 
    5 Čáp Radek                   DOB0200            27:51    6:30 
    6 Ryba Petr                   JIL0303C           28:30    7:09 
    7 Neumann Matěj               PHK0400C           29:18    7:57 
    8 Franta Jonáš                SJC0201C           29:24    8:03 
    9 Kuneš Vojtěch               HOR0200C           30:12    8:51 
   10 Krpata Michal               LPU0403C           34:27   13:06 
   11 Šišma Vojta                 TYN0201C           37:33   16:12 
   12 Nič David                   VRL0401            37:35   16:14 
   13 Zeman Ladislav              VAM0202C           38:01   16:40 
   14 Pavelec Matěj               NPA0501C           40:39   19:18 
   15 Pokorný Dominik             SRK0301            41:40   20:19 
   16 Kmecko Adam                 VRLC               46:05   24:44 



H12C  (24)     3.3 km  105 m   11 K        

    1 Roudný Martin               LPU0002B           25:59    0:00 
    2 Metelka  Ondřej             PHK0101B           29:47    3:48 
    3 Volák Ondřej                BRU0006C           30:28    4:29 
    4 Rusin Jan                   BRU0001C           30:37    4:38 
    5 Švadlena Michal             CHC0101C           31:03    5:04 
    6 Kubát Tomáš                 VRL0001B           33:13    7:14 
    7 Roudný Václav               LPU0001C           36:34   10:35 
    8 Jakub Ježek                 JIL0104C           39:37   13:38 
    9 Flegl Martin                SRK0300            39:51   13:52 
   10 Paleček Ondřej              SRK0103            40:11   14:12 
   11 Karásek Matěj               SJC                43:14   17:15 
   12 Jirásko Marian              CHT0001C           44:11   18:12 
   13 Kolář Jan                   BRU0101C           45:24   19:25 
   14 Zalaba Tomáš                SJC0101C           45:34   19:35 
   15 Jakeš Josef                 TYN0101C           45:43   19:44 
   16 Samek  Tomáš                PHK0001C           46:45   20:46 
   17 Kolář Adam                  BRU0104C           49:32   23:33 
   18 Konvalinka Jindřich         LPU0004B           49:42   23:43 
   19 Rusz Rostislav              KUN0101C           52:54   26:55 
   20 Langr Jan                   SHK0101            54:48   28:49 
   21 Břeň Daniel                 SJC0102C           57:54   31:55 
   22 Bürger Matěj                LPU0009C           58:53   32:54 
   23 Dudášek Ondřej              DOB0000            89:08   63:09 

      Školník Eduard              BRU0103C            disk         



H12D  (5)      2.6 km  85 m   7 K          

    1 Tryzna Matěj                VRL0004            31:47    0:00 
    2 Sehiginovský Šimon          SJC                37:59    6:12 
    3 Žák Michal                  LPU0003C           38:49    7:02 
    4 Koditek Jonáš               ASU0148            41:11    9:24 
    5 Kovář Lukáš                 CET0102C           47:00   15:13 



H14C  (27)     4.8 km  130 m   13 K        

    1 Vandas Daniel               SRK9805            31:44    0:00 
    2 Starý Ondra                 VRL9802B           33:11    1:27 
    3 Bendák Jan                  LTU9801B           37:06    5:22 
    4 Locker Tomáš                SRK9802            37:53    6:09 
    5 Kavalír Jáchym              PHK9901B           38:01    6:17 
    6 Fencl Jonáš                 LPU9902B           41:02    9:18 
    7 Kalenský Aleš               STH9801B           44:03   12:19 
    8 Doležal Vít                 SJC9802B           44:06   12:22 
    9 Maňák Michal                PHK9801B           44:46   13:02 
   10 Ryba David                  SHK9902B           47:04   15:20 
   11 Břeň Lukáš                  SJC9805B           47:41   15:57 
   12 Lauterbach David            ZAM9801C           48:14   16:30 
   13 Hájek Jakub                 SHK9802            49:07   17:23 
   14 Mašata  Metoděj             PHK9905B           50:44   19:00 
   15 Paukert Lukáš               ASU9846C           50:56   19:12 
   16 Tomeš Jan                   VRL9801C           51:40   19:56 
   17 Hajný Vojtěch               JIL9902C           52:30   20:46 
   18 Hrouda Matěj                JIL9804C           54:36   22:52 
   19 Šklíba Michal               SRK9900            55:36   23:52 
   20 Borský Matěj                LPU9807C           56:00   24:16 
   21 Žák Jan                     LPU9802B           56:02   24:18 
   22 Pučan Martin                LPU9908B           60:55   29:11 
   23 Vídeňský Jakub              VAM9801C           62:50   31:06 
   24 Rusz Vratislav              KUN9801C           63:22   31:38 
   25 Pek Daniel                  SHK9803            63:39   31:55 
   26 Křivda Tomáš                CHC9901B           88:22   56:38 
   27 Soudek Ondřej               LPU9909C          103:23   71:39 



H14D  (5)      3.4 km  115 m   11 K        

    1 Skalický Johan              ASU9948C           36:07    0:00 
    2 Kučera Kryšpín              PHK9900C           38:42    2:35 
    3 Burda Jan                   LPU9907C           45:04    8:57 
    4 Hůlek Matěj                 PHK9904C           47:38   11:31 
    5 Mistrik Karel               LPU9910C           64:28   28:21 



H16C  (13)     4.9 km  140 m   13 K        

    1 Novotný Vojtěch             LPU9702B           37:48    0:00 
    2 Semrád Ladislav             CHC9701B           40:38    2:50 
    3 Jurica Jan                  LPU9611B           45:00    7:12 
    4 Pancíř Jan                  SHK9602C           46:40    8:52 
    5 Dušek Martin                ZAM9602B           46:43    8:55 
    6 Vyskočil Štěpán             VAM9701B           46:48    9:00 
    7 Trejbal Václav              SHK9604B           47:31    9:43 
    8 Tužil Ondřej                LPU9601B           54:53   17:05 
    9 Preininger Kryštof          DOB9601            55:23   17:35 
   10 Holubář Bartoloměj          ASU9646C           55:34   17:46 
   11 Bezdíček Kryštof            LPU9706B           56:16   18:28 
   12 Ježdík Václav               ZAM9605C           63:16   25:28 

      Štál Jan                    SJC9601A            disk         



H16D  (4)      4.8 km  135 m   13 K        

    1 Míča Tomáš                  LPU9707C           59:44    0:00 
    2 Martinec Michal             ALB9600            70:57   11:13 
    3 Háp Ondřej                  PHK9702C           73:53   14:09 
    4 Dušan Klíma                 NER0001            79:57   20:13 



H18C  (10)     7.5 km  250 m   22 K        

    1 Křivda Martin               CHC9501A           56:36    0:00 
    2 Mlateček Jiří               TYN9501B           59:40    3:04 
    3 Jiroušek Vít                SRK9402            61:38    5:02 
    4 Zelinka Jan                 LPU9405B           63:54    7:18 
    5 Kaplan Martin               LPU9609A           65:52    9:16 
    6 Kosek Jan                   SRK9507            65:54    9:18 
    7 Deml Tomáš                  LPU9502A           78:52   22:16 
    8 Jirges Radek                ASU9448C           87:35   30:59 
    9 Melichar Jan                DOB9401            88:55   32:19 
   10 Růžička Karel               PHK9502B          109:49   53:13 



H21A  (8)      9.0 km  260 m   25 K        

    1 Kolín Jan                   JIL7701            63:46    0:00 
    2 Stulík Jakub                SHK8212C           70:00    6:14 
    3 Justa Pavel                 PHK8701C           70:40    6:54 
    4 Šabatka Zdeněk              SHK8902            73:56   10:10 
    5 Leštinský Tomáš             DOB7801            76:52   13:06 
    6 Zelenka  Tomáš              PHK9001C           77:27   13:41 
    7 Luštický Martin             HOR8700C           82:06   18:20 
    8 Jakeš Ondřej                TYN9103C           98:00   34:14 



H21C  (47)     8.3 km  250 m   23 K        

    1 Vítek  Petr                 PHK7601C           55:11    0:00 
    1 Novotný  Tomáš              PHK8101C           55:11    0:00 
    3 Balcar Aleš                 PHK8602C           57:36    2:25 
    4 Pešek Ondřej                CHC8502C           61:00    5:49 
    5 Mrázek Jiří                 DKP7911C           61:50    6:39 
    6 Novotný  Milan              PHK6502C           62:39    7:28 
    6 Hanč Petr                   VRL8001C           62:39    7:28 
    8 Charvát Jiří                STH9204B           62:53    7:42 
    9 Wohanka Petr                VRL7305C           63:29    8:18 
   10 Veverka Tomáš               VAM8401C           64:08    8:57 
   11 Krmaš Václav                SRK8001            66:29   11:18 
   12 Ježek Jiří                  PHK8403C           66:41   11:30 
   13 Hanzl Tomáš                 SJC8205C           67:00   11:49 
   14 Krčál Jaroslav              LPU8407C           67:18   12:07 
   15 Chmelař Tomáš               SHK8501C           67:35   12:24 
   16 Havlíček Lukáš              JIL9003C           67:54   12:43 
   17 Hošek Václav                DKP8000C           68:24   13:13 
   18 Svoboda Ondřej              SHK7605C           70:00   14:49 
   19 Kupka Jaroslav              ALB7800            70:01   14:50 
   20 Čáp Ondřej                  DOB7405            70:46   15:35 
   21 Burdych Tomáš               BRM8201C           72:32   17:21 
   21 Černý Martin                JIL8703C           72:32   17:21 
   23 Fukátko Jan                 LPU8105C           73:21   18:10 
   24 Hladký Viktor               VAM8201C           73:31   18:20 
   25 Koblížek Kamil              ASU8001C           73:41   18:30 
   26 Ďoubal Jan                  DOB8600            74:10   18:59 
   27 Preininger Luděk            DOB8001            74:19   19:08 
   28 Vodička Oldřich             LPU7715C           74:55   19:44 
   29 Kumpošt Jaroslav            ASU7849C           75:08   19:57 
   29 Kraus Petr                  SJC7303C           75:08   19:57 
   31 Kadečka Petr                ALB8400            75:39   20:28 
   32 Kunart  Tomáš               PHK7205C           76:02   20:51 
   33 Jirčák Ondřej               SRK8805            77:00   21:49 
   34 Záveský Marek               CET9001C           77:43   22:32 
   35 Martin Margold              NER0003            77:48   22:37 
   36 Sýkora Bohumil              CHC8601C           80:12   25:01 
   37 Kroupa Jan                  LPU8807C           85:15   30:04 
   38 Lžíčař Martin               DOB8803            85:36   30:25 
   39 Potůček Michal              PHK7903C           88:09   32:58 
   40 Procházka Jiří              ADA7512C           91:22   36:11 
   41 Michal Škop                 NER0004            94:08   38:57 
   42 Kolář Radek                 BRU6901C           95:52   40:41 
   43 Baver Jan                   SNA                97:52   42:41 
   44 Kutílek Jakub               LPU8609C          120:07   64:56 
   45 Šolc Radim                  PGP8101C          124:21   69:10 

      Pátek Michal                CHC8603C            disk         
      Řehák Pavel                 VAM8402C            disk         



H21D  (10)     7.5 km  250 m   22 K        

    1 Šabatka Petr                LPU8106C           67:19    0:00 
    2 Hanuš Pavel                 CHC9302B           74:20    7:01 
    3 Sokol Milan                 BRM7201C           80:11   12:52 
    4 Macl Jan                    LPU9102C           84:44   17:25 
    5 Procházka Martin            LTU8101            89:01   21:42 
    6 Suchý Petr                  SHK7800            93:49   26:30 
    7 Nymsa Zdeněk                TYN8502C           99:28   32:09 
    8 Václavek Jan                LPU7816C          113:54   46:35 

      Kaštánek Petr               LPU8607C            disk         
      Elbl Marek                  PHK8506C            disk         



H35C  (14)     7.5 km  250 m   22 K        

    1 Filip Libor                 VAM7101C           54:21    0:00 
    2 Vandas Luděk                VAM6601C           56:33    2:12 
    3 Švadlena Pavel              CHC7502C           56:47    2:26 
    4 Jiran Jan                   PHK7701            61:56    7:35 
    5 Fencl Petr                  LPU6901C           65:21   11:00 
    6 Toužil Karel                SHK7602C           65:23   11:02 
    7 Háp Pavel                   PHK7101C           66:04   11:43 
    8 Valach Petr                 LPU6505C           67:48   13:27 
    9 Chmelař Pavel               SHK6402C           70:48   16:27 
   10 Killar Marek                LTU6801            76:22   22:01 
   11 Kober Michal                LPU6702C           77:51   23:30 
   12 Hausvater Karel             SHK5801C           77:52   23:31 
   13 Šafář Miroslav              CET7001C           78:08   23:47 
   14 Mlateček Jiří               TYN6701C          100:11   45:50 



H35D  (32)     5.6 km  180 m   21 K        

    1 Langr Jan                   SHK6701C           49:33    0:00 
    2 Šklíba Jan                  SRK7501            55:27    5:54 
    3 Locker Martin               SRK7001            59:24    9:51 
    4 Levý Tomáš                  ZAM6801C           59:26    9:53 
    5 Filip Aleš                  SHK5501C           59:35   10:02 
    6 Kolář Zdeněk                BRU7101C           61:07   11:34 
    7 Faltejsek Pavel             PHK7003C           61:26   11:53 
    8 Svoboda Miloslav            SHK5901C           61:42   12:09 
    9 Procházka Pavel             ASU6949C           62:12   12:39 
   10 Tryzna Pavel                VRL6801C           63:21   13:48 
   11 Rusz Roman                  KUN7201C           64:14   14:41 
   12 Vodňanský Jaroslav          BRM6101C           65:03   15:30 
   13 Justa Jaromír               PHK6101C           65:32   15:59 
   14 Mádle Miroslav              BRU7600C           65:49   16:16 
   15 Novotný Pavel               SHK6104C           65:55   16:22 
   16 Chaloupka Stanislav         CHC6703C           66:20   16:47 
   17 Rusin Jan                   BRU7601C           66:31   16:58 
   18 Horčičák Milan              VAM7602C           66:42   17:09 
   19 Hauptfleisch Roman          SRK6603            67:49   18:16 
   20 Lux Zdeněk                  KUN6201C           68:07   18:34 
   21 Volák Pavel                 BRU7001C           68:23   18:50 
   22 Jirásek Stanislav           SHK6501            68:52   19:19 
   23 Metelka Pavel               PHK6800C           71:21   21:48 
   24 Chvátil Jiří                PHK7200C           71:51   22:18 
   25 Kohout Josef                SHK6902            75:16   25:43 
   26 Dudášek Karel               DOB7001            75:31   25:58 
   27 Frömmel Miroslav            BRU6902C           76:13   26:40 
   28 Šišma Pavel                 TYN6901C           79:26   29:53 
   29 Vojtěch Libor               HOR7303C           84:09   34:36 
   30 Borovička Tomáš             ZAM7001C           91:19   41:46 
   31 Zlesák Ondřej               JIL7601C           96:10   46:37 

      Šváb Pavel                  BRU6701C            disk         



H45C  (27)     6.6 km  240 m   18 K        

    1 Vávra Martin                HOR6302C           54:23    0:00 
    2 Trejtnar Pavel              KUN5801C           56:10    1:47 
    3 Dušátko Petr                PHK5702C           56:38    2:15 
    4 Fencl Jiří                  PPU6301C           57:46    3:23 
    5 Křivda Ivan                 CHC6701C           58:58    4:35 
    6 Kubát Miroslav              VRL6701C           59:13    4:50 
    7 Fikejs Vladimír             ZAM5702C           60:16    5:53 
    8 Gazdačko Milan              SHK5702C           60:40    6:17 
    9 Petržela Pavel              LTU6301            60:47    6:24 
   10 Běhoun Pavel                PHK5701C           61:04    6:41 
   11 Jakeš Josef                 TYN6501C           63:18    8:55 
   12 Novotný Miroslav            LPU5905C           64:34   10:11 
   13 Havlíček Libor              JIL6103C           65:04   10:41 
   14 Sombota Jiří                LTU5901            65:52   11:29 
   15 Štěrba Pavel                LPU5408C           66:58   12:35 
   16 Vykysalý  Miroslav          PHK5902C           67:20   12:57 
   17 Starý Pavel                 VRL6301            69:32   15:09 
   18 Erlebach Josef              JIL5201C           70:46   16:23 
   19 Půlpán Roman                CHC6501C           72:34   18:11 
   20 Kynčl Stanislav             JIL5401C           73:14   18:51 
   21 Hlaváček Lubomír            PHK6401C           73:55   19:32 
   22 Roudný Václav               LPU6102C           74:12   19:49 
   23 Štěpán  Pavel               PHK5901C           75:27   21:04 
   24 Ježek Jiří                  PHK6201C           87:21   32:58 
   25 Beneš Josef                 SJC5801C           93:12   38:49 
   26 Hostinský Jiří              LPU5501C          110:17   55:54 

      Procházka Radek             LPU6504C            disk         



H45D  (24)     5.2 km  160 m   16 K        

    1 Cinkan Zdeněk               LPU6201C           52:24    0:00 
    2 Rykala Karel                VAM6401C           54:11    1:47 
    3 Vízek Luděk                 SHK6001C           56:47    4:23 
    4 Zalaba Jindřich             SJC6603C           57:22    4:58 
    5 Melichar Igor               PHK6504C           57:42    5:18 
    6 Vydra Pavel                 PEN6200C           59:49    7:25 
    7 Balcar  Aleš                PHK5703C           60:34    8:10 
    8 Záveský Richard             CET6301C           62:31   10:07 
    9 Kološ Oldřich               LPU6003C           63:08   10:44 
   10 Sáňka Bedřich               LPU5102C           64:08   11:44 
   11 Vícha Vladimír              LPU5801C           65:58   13:34 
   12 Kubíček  Radek              PHK6501C           66:07   13:43 
   13 Novák Jiří                  VAM6301C           69:13   16:49 
   14 Sajbrt  Václav              PHK5402C           72:33   20:09 
   15 Semrád Pavel                CHC6602C           74:39   22:15 
   16 Hanč Pavel                  VRL5601            74:45   22:21 
   17 Souček  Pavel               PHK5503C           77:58   25:34 
   18 Černý Petr                  ALB6000            78:50   26:26 
   19 Andrš Milan                 ZAM5801C           80:47   28:23 
   20 Prchal Milan                SNA                87:05   34:41 
   21 Kondělka Petr               HOS5401C           91:06   38:42 
   22 Cink Lubomír                CET5901C          111:16   58:52 

      Krejčí Jaroslav             LTU5801             disk         
      Hanuš Pavel                 LTU6501             disk         



H55C  (20)     5.6 km  180 m   21 K        

    1 Vondrouš  Jaroslav          PHK5201C           52:13    0:00 
    2 Kalibán Jaroslav            NPA5101C           53:25    1:12 
    3 Šroler Zdeněk               KUN5201C           54:15    2:02 
    4 Farář Václav                LPU5201C           56:45    4:32 
    5 Knobloch Jindřich           VRL4901C           56:49    4:36 
    6 Švadlena Jiří               CHC4601C           58:38    6:25 
    7 Farář Jaroslav              VRL5002C           60:18    8:05 
    8 Čípa Jiří                   CET5002C           60:46    8:33 
    9 Štregl Tomáš                VRL5001            65:12   12:59 
   10 Rejmont Milan               LTU4801            66:13   14:00 
   11 Třasák Milan                LPU5206C           67:03   14:50 
   12 Mikan Vladimír              SJC4805            68:51   16:38 
   13 Stárek Jiří                 SRK5002            69:37   17:24 
   14 Vítek Zdeněk                SRK4701            69:57   17:44 
   15 Pohl Zdeněk                 SRK5301            73:55   21:42 
   16 Novák Karel                 NPA5001C           74:49   22:36 
   17 Tůma Miloš                  DOB5600            77:24   25:11 
   18 Vlček Josef                 TYN5602C           77:32   25:19 
   19 Zlesák Zdeněk               JIL4701C           92:58   40:45 

      Kalous Jaroslav             ZAM5501C            disk         



H55D  (10)     4.7 km  130 m   17 K        

    1 Tobiška Václav              ZAM4401C           49:54    0:00 
    2 Fridrich Jaroslav           LPU4501C           54:30    4:36 
    3 Klimpl Petr                 LPU5401C           54:55    5:01 
    4 Herman Jan                  LPU5407C           55:26    5:32 
    5 Pilgr Bohuslav              CET5101C           61:05   11:11 
    6 Šponar Josef                ZAM4701C           64:54   15:00 
    7 Procházka Jiří              LTU4802            71:17   21:23 
    8 Kroupa Jan                  LPU5503C           72:49   22:55 
    9 Šabatka Petr                SHK5703C           82:05   32:11 
   10 Daníček Josef               SRK4901            90:40   40:46 



H65C  (7)      4.7 km  130 m   17 K        

    1 Havlík Jaroslav             SJC3601C           60:14    0:00 
    2 Zemánek Bohumil             VRL3601C           64:35    4:21 
    3 Novotný  Petr               PHK3802C           71:51   11:37 
    4 Máslo Miroslav              SHK4001C           72:59   12:45 
    5 Čepelka Petr                LPU4701C           75:14   15:00 
    6 Vávra Jaroslav              LPU4601C           94:40   34:26 
    7 Koudelka Karel              LPU4001C           95:58   35:44 



H65D  (1)      4.3 km  130 m   12 K        

    1 Vykysalý  František         PHK3002C           63:16    0:00 



HDR  (30)      1.9 km  65 m   5 K          

    1 Háp Matěj                   PHK0501C           22:01    0:00 
    2 Bolehovský Daniel           EKP0508C           22:36    0:35 
    3 Dítě Dominik                PHK                26:20    4:19 
    4 Kuneš Jan                   HOR0600C           27:01    5:00 
    5 Štefanová Markéta           STH                27:13    5:12 
    6 Musilová Elena              ASU0399            27:36    5:35 
    7 Čapková Anna                PHK                28:36    6:35 
    8 Vodičková Johana            LPU0354C           32:01   10:00 
    9 Filipová Lucie              SRK0351            32:42   10:41 
   10 Knobová Agátka              VRL                33:06   11:05 
   11 Kavalír Jan                 SHK0300            33:27   11:26 
   12 Neumannová Alžběta          PHK                34:10   12:09 
   13 Pavelec Michal              NPA0801C           37:01   15:00 
   14 Novotná Vendula             PHK0777            37:35   15:34 
   15 Voláková Viktorie           BRU0651C           38:23   16:22 
   16 Školníková Karla            BRU0551C           39:18   17:17 
   17 Pilná Natálie               VRL0351            42:21   20:20 
   18 Sondová Dita                NER                44:29   22:28 
   19 Kment Matyáš                LPU                48:08   26:07 
   20 Mistrík Pavel               NER                48:14   26:13 
   21 Vodičková Veronika          LPU0651C           52:41   30:40 
   22 Mádle Kryštof               BRU0400            55:28   33:27 
   23 Mádle Ondřej                BRU0701            55:44   33:43 
   24 Zitková Andrea              LPU0751C           57:01   35:00 
   25 Zitková Veronika            LPU1051C           57:02   35:01 
   26 Čečková Karolína            SHK                57:52   35:51 
   27 Procházková Doubravka       ADA0651C           61:47   39:46 
   28 Mistríková Kateřina         NER                62:50   40:49 
   29 Procházková Lucie           ADA7651C           65:53   43:52 
   30 Hojda Jan                   BRU                71:33   49:32 



P  (21)        3.4 km  115 m   11 K        

    1 Kalousek Tomáš              ZAM8901C           31:23    0:00 
    2 Rücker Petr                 HOR6500C           33:57    2:34 
    3 Kavalír Pavel               SHK                35:18    3:55 
    4 Jirásko Petr                CHT6902C           35:37    4:14 
    5 Puš Roman                   STH7501C           37:21    5:58 
    6 Čapek Miroslav              PHK                38:59    7:36 
    7 Krpatová Zuzana             LPU7558C           40:04    8:41 
    8 Fejlek Vojtěch              SHK5202C           42:31   11:08 
    9 Veronika Josífová           NER0002            43:09   11:46 
   10 Žák David                   LPU7005C           45:43   14:20 
   11 Holeček Petr                NER                49:53   18:30 
   12 Lockerová Milena            SRK7251            52:23   21:00 
   13 Karel Miloš                 JIL                54:39   23:16 
   14 Škvorová Petra              JIL9651C           54:49   23:26 
   15 Šnorbert Jan                JIL9501C           55:38   24:15 
   16 Hanušová Jitka              NER                59:18   27:55 
   17 Kolářová Renata             BRU7451C           59:40   28:17 
   18 Hladká Petra                VAM8599C           60:24   29:01 
   19 Hnčířová Lenka              STHC               67:55   36:32 
   20 Burdychová Naďa             BRM5551C           67:56   36:33 
   21 Bürgerová Kateřina          LPU                79:01   47:38